O-PAK'a Hoş Geldiniz

Sanayideki sızdırmazlık elemanları ve yataklama malzemeleri ihtiyacınız için doğru adrestesiniz.

O-PAK | Güvenilir iş ortağınız
Sızdırmazlık dünyasının tüm yeniliklerini zamanında sizlere aktarabilmek ve yüksek kalitede ürünleri makul bir fiyata sizlere ulaştırabilmek firmamızın amacıdır.

Freudenberg Sealing Technologies - O-PAK işbirliği; 2011'den beri Türkiye'deki Tek Freudenberg Preferred Partner

Freudenberg ST, otomotiv sektöründe ve genel endüstride, sızdırmazlık elemanı denilince ilk akla gelen isimlerden bir tanesidir.

O-PAK, Freudenberg ST bünyesinde bulunan NOK ve Merkel’in geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine en üstün kalite Simmerring yağ keçeleri, NOK, Merkel Hidrolik-Pnömatik sızdırmazlık elemanları, O-Ringler, diyaframlar, körükler ve vibrasyon elemanları konusunda daha etkin hizmet vermektedir.

AKDER (Akışkan Gücü Dernegi) ve CETOP (Comité Européen des Transmissions Oléohydrauliques & Pneumatiques) üyesi olarak O-PAK, eğitim ve dernek çalışmalarına da aktif destek vermektedir.


O-PAK | Hallite Güvenilirlik, ileri teknoloji ve yüksek kalite
Vizyonumuz; teknik uzmanlığımız ve üstün müşteri hizmetlerimiz için güvenilir olan üstün kaliteli hidrolik silindir sızdırmazlık çözümleri tedariğinde dünya lideri olarak tanınmak.

En zorlu uygulamalar için contalar.

Hallite, hidrolik ve pnömatik contalar, sıyırıcı contaları, o-ringler, piston ve rod contaları, yataklar ve diğer özel yüksek performanslı kauçuk ve plastik sızdırmazlık ürünleri'nin lider küresel üreticisi ve dağıtıcısıdır.

Hallite Seals International, ISO 9001 akreditasyonlu üretici, Global Akışkan Güç Endüstrisine Hidrolik - Pnömatik Sızdırmazlık Elemanları ve Sızdırmazlık Çözümleri sağlayıcısıdır.

100 yılı aşkın süredir Hallite Seals International, geniş bir yelpazede teknik açıdan zorlu uygulamalar için destek ve yatak bileşenlerinin yanı sıra çok çeşitli rod/rakor, piston ve statik contalar üreten akışkan güç teknolojisinin en ileri teknolojisine sahiptir.

Hallite, madencilikten havacılık sektörüne kadar çeşitli endüstrilerle etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Dünya’nin akışkan endüstrisi için yüksek performanslı hidrolik sızdırmazlık çözümleri sunuyoruz. Hallite, mobil hidrolik, madencilik, otoyol, inşaat, tarım, mekanik işleme ve otomasyon pazarları içinde yüksek kalite ve güvenilirlik için kıskanılacak bir üne sahiptir.

Bütün ürünleri en zorlu koşullarda çalışmak üzere tasarlanmışlardır.


O-PAK'la mükemmel sızdırmazlık ve yataklama
Kaliteli Zhejiang Changsheng Sliding Bearing Co., Ltd. ürünlerimiz ile iş makinalarınız daha verimli, daha etkili ve çok daha az sorunlu çalışsın.
1999 | ISO 9002 - 2002/08 | ISO 9001 - 2003/03 | ISO/TS 16949

Merkezi teknik birikim, samimi ve ciddi ekip geleceği oluşturacaktır.

Zhejiang Changsheng Sliding Bearing Co., Ltd., kendinden yağlamalı yataklar konusunda uzman bir kuruluş olarak tüm bu ürünlerin üretim ve pazarlamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Zhejiang Changsheng Sliding Bearing Co., Ltd., 600 çalışanı ve yıllık 60 milyon yatak kapasitesi ile güçlü bir üretim potansiyeline sahiptir. 20 yıl'ın üzerinde araştırma-geliştirmeye verilen önem neticesinde birçok yeni ürün ve malzemeyi sektöre kazandırmıştır.

Ürünlerimizin kullanım alanı; büronuzdaki fotokopi makinanızdan, en ağır iş makinalarına, otomotivden, gıda sektörüne uzanabilmektedir. Kısaca, mekanik hareketin olduğu her alanda kullanılmaktadır.

Hedefimiz, yüksek kaliteye sahip ürünlerimizi, profesyonel ve eksiksiz servis imkanlarımızla birleştirerek nihai kullanıcıya ulaştırarak konumuzun lider kuruluşu olmaktır.
Haberler
01.02.2011
O-PAK | Freudenberg Preferred Partner
1 Subat 2011 tarihinde O-PAK, FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES Preferred Partner olmuştur.
  • Akder
  • Cetop
© 2019 O-PAK | Hizmetlerimiz | Bize ulaşın